Park linowy


Park linowy


Dom do góry nogami

Jeżeli lubisz zmierzać się ze swoimi słabościami – zapraszamy do parku linowego. Dla starszych przygotowaliśmy dwie trasy zlokalizowane na wysokości 6 i 8 metrów o różnym stopniu trudności, dla młodszych ? mini park linowy. Każda osoba przed wejściem na trasę przechodzi szkolenie pod okiem naszych instruktorów.

Rozwiązania zastosowane w naszym parku są jednymi z najnowocześniejszych funkcjonujących obecnie na rynku. Mocowania, karabinki oraz system ciągłej asekuracji, eliminuje konieczność przepinania karabinków przy kolejnych przeszkodach, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i doskonałą zabawę.

W obecnym sezonie po zmianie systemu asekuracji z parku mogą korzystać dzieci już od 120 cm. Start i koniec trasy utytułowany jest na powierzchni ziemi co dodatkowo zapewnia 100% bezpieczeństwa.

Na najmłodszych gości (do 110 cm wzrostu) czeka mały park linowy z dwoma trasami. Dobór przeszkód oraz ich różnorodność sprawiają, że będą się tu dobrze bawić.

  • trasy dużego parku linowego dostępne dla osób od 110 cm wzrostu. Dzieci o niższym wzroście korzystają z małego parku linowego