kup
bilet
online
zdjęcie rodziny

Grill

Grill w Parku Rozrywki to idealne miejsce dla miłośników jedzenia na świeżym powietrzu. Lokal znajduje się w urokliwym miejscu, wśród zieleni i atrakcji parku. Menu oferuje pyszne potrawy z grilla - kiełbaski, oscypki, itd.

Goście mogą również skosztować różnego rodzaju przekąsek, frytek oraz pizzy. W menu znajdują się pyszne desery, takie jak: lody, lemoniada czy granita. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu, co sprawia, że są zawsze świeże i smaczne.

IT! me

It!me to linia Eco Fast foodu. Dzięki wyselekcjonowanym i sprawdzonym dostawcom możemy wyznaczyć sobie za cel serwowanie produktów najwyższej jakości.

Restauracja specjalizuje się w szybkim serwowaniu potraw. Poza daniami typu fast fodd lokal oferuje również zestawy obiadowe. Potrawy te są przygotowywane na zamówienie i podawane w papierowych opakowaniach lub pojemnikach co umożliwia zabranie ich ze sobą w dogodne miejsce na terenie Dream Parku.

Drobiazgowa kontrola i wdrożenie systemu HACCP pozwala nam utrzymać stały poziom usług. Dzięki systematyczności dostaw dajemy naszym gościom gwarancję świeżych produktów.

Realizując projekt Eco zależało nam aby stawiać na ekologię. Nasze opakowania zaprojektowane zostały tak, aby nadały się do ponownego przetwarzania lub do wyprodukowania z odzyskanych surowców innego produktu. Zadbaliśmy również o nowoczesny i śmiały wystrój naszej restauracji. Duże przestrzenie okienne dodatkowo oświetlają jasne wnętrze. Z za okien można podziwiać miniaturowe budowle mieszczące się na terenie Dream Parku.

Strong Horse Coffee

Kawa w Payżu? A może w Londynie? Espresso, latte, cappuccino, americano - tylko u nas możesz rozkoszować się smakiem kawy z tarasu z widokiem na wieżę.

Kawiarnia wyposażona w wygodne krzesła i sofy pozwala na relaks i spędzenie czasu z rodziną czy znajomymi w przyjemniej atmosferze. Nowoczesne, śmiałe wnętrze dodatkowo wzmacnia charakter pitej kawy. W ofercie dostępne są również ciasta, desery ze świeżymi sezonowymi owocami, jak również zimne napoje i orzeźwiające shake. Strong Horse Coffee – spotkajmy się przy filiżance dobrej kawy.

dawka adrenaliny dla całej rodziny...