kup
bilet
online
zdjęcie rodziny

Dream Park to park rozrywki położony w Ochabach, niedaleko miasta Skoczów na Śląsku. Jest to popularne miejsce rozrywki oraz wypoczynku dla rodzin z dziećmi i młodzieży.

Na 5 hektarach stworzyliśmy miejsce, w którym fantastycznie spędzisz czas. Spacerując krętymi alejkami w otoczeniu zieleni nie tylko odpoczniesz ale również możesz "zwiedzić cały świat" oglądając miniaturowe budowle charakterystyczne dla różnych państw. Zobaczysz prehistoryczne dinozaury, czy owady. Skorzystasz również z mnóstwa atrakcji, które są dostępne dla różnych grup wiekowych.

Park rozrywki Dream Park Ochaby oferuje również punkty gastronomiczne, w których można zjeść smaczne posiłki i przekąski. Restauracja IT!me oferuje zarówno dania typu fast-food jak również dania obiadowe. Pysznej kawy i chrupiącego gofra spróbujesz w kawiarni StrongHorse, a na miłośników kiełbaski czeka grill.

Po upominek z niezapomnianych chwil przeżytych w Dream Park Ochaby wstąp do sklepiku z pamiątkami znajdującego się na terenie parku. Samochód możesz bezpiecznie zaparkować na dużym, bezpłatnym parkingu. W naszym parku na raz zakupionym bilecie korzystasz ze wszystkich atrakcji dowoli.

Mapa Parku

mapa parku

 

Galeria

Foto 001Foto 002Foto 003Foto 004Foto 005Foto 006Foto 007Foto 008Foto 009Foto 010Foto 011Foto 012Foto 013Foto 014Foto 015Foto 016

dawka adrenaliny dla całej rodziny...