Gastronomia

It!me


itme

It!me to nowa linia Eco ?Fast foodu. Dzięki wyselekcjonowanym i sprawdzonym dostawcom możemy wyznaczać sobie za cel serwowanie produktów najwyższej jakości.

Drobiazgowa kontrola i wdrożenie systemu HACCP pozwala nam utrzymywać stały poziom usług. Dzięki systematyczności dostaw dajemy naszym gościom gwarancję zawsze świeżych produktów.

Realizując ten projekt zależało nam aby stawiać na ekologię. Dlatego też nasze opakowania zaprojektowane zostały tak aby nadawały się do ponownego przetworzenia lub do wyprodukowania z odzyskanych surowców innego podobnego produktu. Zadbaliśmy również o nowoczesny i śmiały wystrój naszej restauracji. Połączenie naturalnego drewna, zieleń i jasne kolory bo barwy przyjazne ekologii, w połączeniu z nowoczesną linią mebli stworzyły wyjątkowe miejsce. Duże przestrzenie okienne dodatkowo oświetlają jasne wnętrze a z uwagi na lokalizację z za okien można podziwiać repliki miniatur mieszczące się na terenie Dream Parku. Mamy nadzieję, że nowa koncepcja marki Eco fast food?u zacznie się kojarzyć z dobrym i smacznym szybkim jedzeniem i pozwoli pozytywnie rozwijać się marce restauracji stworzonej dla Ciebie.


Strong Horse Coffee


Kawa w Paryżu? A może w Londynie? Tylko u nas możesz rozkoszować się smakiem kawy z tarasu z widokiem na wieżę.

Nowoczesne, śmiałe wnętrze dodatkowo wzmacnia charakter pitej kawy. Uzupełnieniem oferty jest szeroki wybór muffinów, ciast i deserów a dla miłośników owocowych napoi stworzyliśmy bogaty wybór smoothisów i mlecznych koktaili sporządzanych na bazie sezonowych i lokalnych produktów. Strong Horse Coffee ? spotkajmy się przy filiżance dobrej kawy.

Strong Horse Coffee